enplruuk

Про нас


Вітаємо Вас на сайті ТзОВ «ЮОН»!

полімери

    ТзОВ «ЮОН» працює на ринку полімерів та полімерного виробництва з 1994 року.

 

   Одним із основних видів діяльності підприємства є імпорт полімерної сировини, зокрема поліетилену, поліпропілену, полістиролу  та барвників для полімерів.

   Разом із тим підприємство паралельно займається полімерним виробництвом.

 

   В 2000 році – маючи досконалу систему оптової торгівлі та налагоджене виробництво, з ціллю вдосконалення логістики, ТзОВ «ЮОН» створює власний парк вантажного транспорту та розпочинає діяльність по перевезенню вантажів.

 

Для кращого задоволення потреб партнерів та з ціллю забезпечення комплексного обслуговування полімерних виробництв ТзОВ «ЮОН» у 2009 році стає офіційним представником на території України тайванського виробника  обладнання для полімерного виробництва – ATEC.

 

 Таким чином, на сьогоднішній день ТзОВ «ЮОН»  має налагоджених чотири окремих напрями діяльності, що дозволяє підприємству та його команді формувати успішну стратегію подальшого розвитку на ринку України.

 

ТзОВ «ЮОН» – це підприємство, яке динамічно рухається вперед за рахунок освоєння нових технологій та постійного розвитку, як кожного працівника окремо, так і компанії загалом – оскільки, в сучасних умовах лише розвиток – це запорука справжнього успіху.

 

7 факторів, що гарантують Вам вигідні умови співпраці:

  • 24-річний досвід роботи підприємства на вітчизняному ринку полімерів та полімерного виробництва;
  • висококваліфікована команда спеціалістів, яка допоможе у вирішенні будь-яких Ваших питань в області полімерів та  їх переробки;
  • налагоджена система логістики, яка гарантує стабільність поставок;
  • діюча система знижок для постійних клієнтів;
  • зручна для Вас форма оплати;
  • робота за Вашими індивідуальними замовленнями, за Вашими побажаннями та рекомендаціями;
  • наявність всіх дозвільних та сертифікаційних документів;

 

Співпраця з ТзОВ «ЮОН» буде вигідною для Вас завдяки високій якості нашої продукції, вчасному виконанню договірних зобов’язань та конкурентним цінам.

 

Більш детальну інформацію та кваліфіковану консультацію Ви можете отримати за нашими контактними телефонами.

 

Ми будемо раді співпрацювати з Вашою компанією!